Projekta Interprof īstenošanā notiek tikšanās ar Šauļu Universitātes kolēģiem (0)

Sabiedrisko attiecību daļa
11.12.2018

Foto: publicitātes

2018. gada 8. decembrī Liepājas Universitātē projekta Interprof ietvaros viesojās vadības un ekspertu darba grupa no Šauļu Universitātes, lai tiktos ar projektā iesaistīto vadības un ekspertu darba grupu no Liepājas Universitātes un pārrunātu projekta norises gaitu un turpmāko īstenošanu. Darba grupas veidoja abu universitāšu logopēdijas, ergoterapijas, mākslas un dzīvnieku terapijas, kā arī fizioterapijas jomas profesionāļi.

 

LiepU un Šauļu Universitātes uzsāktā projekta Interprof mērķis ir izstrādāt kopīgu un starpdisciplināru mūžizglītības programmu jomas profesionāļiem, kuri strādā ar neirosensoriem un kustību traucējumiem. Šī apmācību programma tiks balstīta zinātnē, inovācijās, abu augstskolu praktiskajā pieredzē, lai pielāgotu reimatoloģijas speciālistu tālākizglītību atbilstoši darba tirgus vajadzībām un nākotnes darba tirgus prasībām rehabilitācijas pakalpojuma uzlabošanā.

 

Abu universitāšu vadības un ekspertu grupas strādāja darba grupās, apmainoties pieredzē un intensīvi diskutējot par aktuālāko informāciju un prakses atziņām rehabilitācijas jomā, kā arī izstrādāja darba plānu projekta nākamās tikšanās reizei.

 

Projektu daļēji atbalsta Interreg V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programma 2014-2020.

 

Atpakaļ

Neviens komentārs šim ierakstam vēl nav pievienots.

Zemāk novietotajā laukā, lūdzu ievadiet drošības kodu bqpb, pretējā gadījumā Jūsu komentārs netiks pievienots:

Nosūtīt

Kalendārs

Oct
09

Seminārs par personas datu aizsardzības...

Liepājas Universitāte, 327 [...]

10:00

Oct
12

Zinātnes padomes sēde

Liepājas Universitāte, Senāta [...]

12:00

Oct
19

Studiju padomes sēde

Senāta sēžu zāle (203.telpa) []

10:00