Sākas pieteikšanās programmai "Iespējamā misija" (0)

Sabiedrisko attiecību daļa
10.12.2018

5. decembrī sākas pieteikšanās dalībai izglītības programmā Iespējamā misija (IM), kas darbojas, lai nodrošinātu kvalitatīvu izglītību katram bērnam Latvijā, radot nepieciešamās pārmaiņas klasēs, skolās un sabiedrībā.


Tiek aicināti pieteikties dabaszinātņu, matemātikas un valodu specializācijas pēdējo kursu studenti un jaunie speciālisti, kuriem ir vismaz bakalaura grāds vai otrā līmeņa profesionālā izglītība mācību priekšmetam atbilstošā jomā (mācību priekšmeta saturs apgūts vismaz 6 KP apjomā).

 

Piesaistes kampaņas vadmotīvs ir par profesionālo izaugsmi, ko dod dalība IM mācību programmā. Izvēlētie kampaņas saukļi “Es strādāšu, bet citur, jo gribu sasniegt, nevis tikai darīt”, “Es strādāšu, bet citur, jo skolā mācīšu un mācīšos” ļoti precīzi ataino dalību programmā, kas vispirms ir par mācīšanos pašam. IM aicina mācīt un mācīties, lai darītu izcili, nevis tikai labi un sasniegtu, ne tikai darītu, jo tic, ka prasmīga skolotāja vadībā katrs bērns var sasniegt augstus rezultātus.

 

IM dalībnieku atlase norit četrās kārtās līdz marta beigām. Jūlijā pieredzējušu pedagogu un jomas profesionāļu vadībā dalībnieki apgūst nepieciešamās zināšanas un prasmes, lai 1. septembrī uzsāktu darbu skolā, vienlaicīgi turpinot pilnveidoties Iespējamās misijas divu gadu mācību programmā.

 

Dalība IM ir tiem, kuri ir gatavi pagriezienam savā karjerā un vēlas pieņemt jaunus izaicinājumus! Tās ir praksē balstītas mācības un atbalsts tiem, kuri vēlas augt paši un ar savu darbu veidot Latvijas tagadni un nākotni. Skolotājam nepieciešamās zināšanas un prasmes, ir tās pašas, kas nepieciešamas ikvienam veiksmīgam darbiniekam un vadītājam. Dalībniekiem tiek nodrošināts individuāls atbalsts no kuratora, mentora un IM komandas, kas seko līdzi profesionālajai izaugsmei un mērķu sasniegšanai. Pēc programmas absolvēšanas tiek iegūtas tiesības strādāt par skolotāju ilgtermiņā.

 

Vairāk informācijas par nosacījumiem, atlases procesu un pieteikuma anketu: www.iespejamamisija.lv/piesakies

 

IM aicina mācīt un mācīties, lai darītu izcili, nevis tikai labi un sasniegt, ne tikai darīt!

Atpakaļ

Neviens komentārs šim ierakstam vēl nav pievienots.

Zemāk novietotajā laukā, lūdzu ievadiet drošības kodu h78i, pretējā gadījumā Jūsu komentārs netiks pievienots:

Nosūtīt

Kalendārs

Jun
30

Promocijas darba aizstāvēšana

Liepājas Universitāte, [...]

12:00

Aug
29

Senāta sēde

Liepājas Universitāte, [...]

12:00