Balvas mākslā saņem Herberts Erbs un Māris Dejus (0)

 
Liepājas vizuālās mākslas izstādē “Liepājas mākslinieki Latvijas simtgadei” Liepājas Mākslas un Vēstures muzeja izstāžu zālē ir skatāmi 38 Liepājas un tās apkārtnes profesionālu mākslinieku 55 dažādu žanru, tehniku un izpildījumu mākslas darbi.
Lasīt vairāk

Zinātnieki pēta latviešu zinātnes valodu (0)

 
Ventspils Augstskolā sadarbībā ar Liepājas Universitāti tiek īstenots Latvijas Zinātnes padomes projekts “Latviešu zinātnes valoda intralingvālā aspektā”.
Lasīt vairāk

Informācija par pieteikšanos centralizētajiem eksāmeniem (0)

 
Reflektantiem, kam nav centralizētā eksāmena vērtējuma vai kas vēlas to uzlabot, Liepājas Universitāte sadarbībā ar Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas Valsts izglītības satura centru (VISC) piedāvā iespēju kārtot Valsts pārbaudījumus centralizētos vidusskolas eksāmenus.
Lasīt vairāk

LiepU veido sadarbību ar Sinerģijas Universitāti Bosnijā un Hercegovinā (0)

 

Laika posmā no 2. līdz 8. decembrim Erasmus+ programmas ietvaros Ārzemju sakaru daļas referente Madara Lindmane viesojās Sinerģijas Universitātē, Bosnijā un Hercegovinā.


Lasīt vairāk

Sākas pieteikšanās programmai "Iespējamā misija" (0)

 
5. decembrī sākas pieteikšanās dalībai izglītības programmā Iespējamā misija (IM), kas darbojas, lai nodrošinātu kvalitatīvu izglītību katram bērnam Latvijā, radot nepieciešamās pārmaiņas klasēs, skolās un sabiedrībā.
Lasīt vairāk

Kalendārs

Nov
04

5. kultūrvēsturiskā konference "Piemares...

Liepājas Universitāte, [...]

10:00

Nov
08

Zinātnes padomes sēde

Senāta sēžu telpā

12:00

Nov
22

Studiju padomes sēde

Senāta sēžu telpā

10:00