Valsts pētījumu programma startē Liepājas Universitātē (0)

 
Valsts pētījumu programmā “Latviešu valoda” saņemts apstiprinājums un pirmais finansējums Liepājas Universitātes 11 zinātnieku un 6 studentu grupai, kas strādās 5 virzienos – onomastika, terminoloģija, reģionālistika, sociolingvistika un latviešu valodas apguve.
Lasīt vairāk

Projekta Interprof īstenošanā notiek tikšanās ar Šauļu Universitātes kolēģiem (0)

 

2018. gada 8. decembrī Liepājas Universitātē projekta Interprof ietvaros viesojās vadības un ekspertu darba grupa no Šauļu Universitātes, lai tiktos ar projektā iesaistīto vadības un ekspertu darba grupu no Liepājas Universitātes un pārrunātu projekta norises gaitu un turpmāko īstenošanu. Darba grupas veidoja abu universitāšu logopēdijas, ergoterapijas, mākslas un dzīvnieku terapijas, kā arī fizioterapijas jomas profesionāļi.

Lasīt vairāk

Zinātnieki pēta latviešu zinātnes valodu (0)

 
Ventspils Augstskolā sadarbībā ar Liepājas Universitāti tiek īstenots Latvijas Zinātnes padomes projekts “Latviešu zinātnes valoda intralingvālā aspektā”.
Lasīt vairāk

LU pārstāve iepazīstinās ar atvērtās piekļuves jautājumiem (0)

 
Latvijas Universitātes Bibliotēkas galvenā bibliotekāre Gita Rozenberga pirmdien, 10. decembrī, pulksten 12.00 Liepājas Universitātes pētniekus iepazīstinās ar atvērtās piekļuves jautājumiem.
Lasīt vairāk

LU speciāliste iepazīstina pētniekus ar OpenAIRE (0)

 
Šodien Liepājas Universitātē Latvijas Universitātes Bibliotēkas galvenā bibliotekāre Gita Rozenberga pētniekus iepazīstināja ar atvērtās piekļuves projektu OpenAIRE, kura mērķis ir padarīt zinātni pieejamu.
Lasīt vairāk

Kalendārs

Jun
13

Senāta sēde

Liepājas Universitāte, [...]

12:00

Aug
29

Senāta sēde

Liepājas Universitāte, [...]

12:00