LiepU lektore lasa lekcijas mūzikas terapijā ASV (0)

 
Liepājas Universitātes Pedagoģijas un sociālā darba fakultātes lektore Līga Enģele divas nedēļas pavadīja Ročesteras Tehnoloģiju Universitātē (ASV), lasot lekcijas studentiem mūzikas terapijā.
Lasīt vairāk

LiepU piedalās Baltijas jūras valstu projektā (0)

 

Oktobra pirmajā pusē Briselē notika Centrālā Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības programmas finansētā partneru tikšanās viedo specializāciju jautājumos.


Lasīt vairāk

Pētīs skaņu pastiprinošo sistēmu ilgtermiņa ietekmi uz skolotāju balsi (0)

 

Piektdien 29.septembrī tika parakstīts līgums Nr. 1.1.1.2/VIAA/1/16/001 starp VIAA un Liepājas Universitāti par pēcdoktorantūras pētniecības atbalstu pētniecības pieteikumam “Skaņu pastiprinošo sistēmu ilgtermiņa ietekme uz skolotāju balss slodzes samazināšanu un verbālo instrukciju izpratnes uzlabošanu skolēniem” , kuru īstenos LiepU PSDF Logopēdijas centra Runas un balss izpētes laboratorijas vadītāja, docenteDr.med. Baiba Trinīte.


Lasīt vairāk

LiepU piedalās projektā „RUECVET” (0)

 
No projekta „RUECVET”, kas notika Uzbekistānā, ir atgriezušās Liepājas Universitātes Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes nodaļas vadītāja Inta Klāsone un asociētā profesore Valentīna Kaļiņina, kuras projektā piedalījās kā ekspertes.
Lasīt vairāk

Piedalāmies igauņu Vasaras universitātē (0)

 
No 11.līdz 13. augustam Veclaicenes pagasta Kornetos notika vairāku Igaunijas un Latvijas institūciju atbalstītā Vasaras universitāte “Kaika”.
Lasīt vairāk

Kalendārs

Jun
30

Promocijas darba aizstāvēšana

Liepājas Universitāte, [...]

12:00

Aug
29

Senāta sēde

Liepājas Universitāte, [...]

12:00