Ir atvērta elektroniskā “Latviešu valodas rokasgrāmata” (0)

 
Liepājas Universitāte un Latviešu valodas aģentūra piektdien aicināja interesentus uz semināru par informatīvi praktisko elektronisko līdzekli “Latviešu valodas rokasgrāmata”, kura jau ir pieejama lietotājiem.
Lasīt vairāk

No RUECVET 5. semināra Uzbekistānā atgriezušies LiepU pasniedzēji (0)

 
No 6. līdz 10. novembrim autonomās Karakalpakstānas republikas galvaspilsētā Nukus (Uzbekistāna) notika projekta RUECVET 5.starptautiskais seminārs ar ERASMUS+  programmas atbalstu.
Lasīt vairāk

LiepU tiek sākts Eiropas Sociālā fonda projekts (0)

 
2018. gada oktobra beigās tika parakstīta vienošanās starp Centrālo finanšu un līgumu aģentūru un Liepājas Universitāti par Eiropas Sociālā fonda projekta “Labākas pārvaldības nodrošināšana Liepājas Universitātē” īstenošanu.
Lasīt vairāk

Noslēdzies studentu pētniecības projektu konkurss (0)

 
Katru gadu Liepājas Universitātē norisinās Studentu pētniecības projektu konkurss, kura mērķis ir sekmēt LiepU studentu iesaistīšanos zinātniskajās aktivitātēs, veicināt jaunrades un pētniecības projektus, kā arī LiepU studentu aktivitāti un līdzdalību aktuālu problēmu risināšanā.
Lasīt vairāk

LiepU pārstāvji piedalās seminārā “Finansēšana un Pārvaldība” (0)

 
Vakar Rīgā notika Pasaules Bankas un Izglītības un zinātnes ministrijas organizētais savstarpējās mācīšanās seminārs “Finansēšana un Pārvaldība”.
Lasīt vairāk

Kalendārs

Jun
30

Promocijas darba aizstāvēšana

Liepājas Universitāte, [...]

12:00

Aug
29

Senāta sēde

Liepājas Universitāte, [...]

12:00