Projekta Interprof īstenošanā notiek tikšanās ar Šauļu Universitātes kolēģiem (0)

 

2018. gada 8. decembrī Liepājas Universitātē projekta Interprof ietvaros viesojās vadības un ekspertu darba grupa no Šauļu Universitātes, lai tiktos ar projektā iesaistīto vadības un ekspertu darba grupu no Liepājas Universitātes un pārrunātu projekta norises gaitu un turpmāko īstenošanu. Darba grupas veidoja abu universitāšu logopēdijas, ergoterapijas, mākslas un dzīvnieku terapijas, kā arī fizioterapijas jomas profesionāļi.

Lasīt vairāk

LiepU veido sadarbību ar Sinerģijas Universitāti Bosnijā un Hercegovinā (0)

 

Laika posmā no 2. līdz 8. decembrim Erasmus+ programmas ietvaros Ārzemju sakaru daļas referente Madara Lindmane viesojās Sinerģijas Universitātē, Bosnijā un Hercegovinā.


Lasīt vairāk

LiepU pārstāvji apmeklē Moldovu ar informatīviem semināriem (0)

 

No 21. līdz 22. novembrim Liepājas Universitātes pārstāvji devās informatīvos semināros uz vidusskolām Moldovas galvaspilsētā Kišiņevā.

Lasīt vairāk

LiepU viesojas Masarikas Universitātes Pedagoģijas nodaļas pārstāves (0)

 
No 13. līdz 14. novembrim Liepājas Universitātē viesojās Masarikas Universitātes (Čehija) Pedagoģijas nodaļas vadītāja Jana Kratochvilova un pasniedzēja Katerina Vlčkova.
Lasīt vairāk

Izsludināta pieteikšanās doktorantūras stipendijām prestižajā Eiropas Universitātes institūtā (0)

 

Līdz 2019. gada 31.janvārim interesenti aicināti pieteikties stipendijai doktorantūras studijām Eiropas Universitātes institūtā (EUI) Florencē, Itālijā. Pētniecību doktorantūras studiju līmenī var veikt politikas un sociālo zinātņu, ekonomikas, vēstures un civilizācijas un tiesību zinātņu jomās.

Lasīt vairāk

Kalendārs

Jun
14

Senāta sēde

Liepājas Universitāte, [...]

12:00

Jun
25

2. starptautiskā zinātniskā konference...

Liepājas Universitāte, [...]

10:00

Jul
19

Starptautiskais vizuālās mākslas simpozijs...

Liepājas Universitāte, [...]

10:00