LiepU tiks pārstāvēta Šrilankas lielākajā izglītības un karjeras izstādē „EDEX Expo”

 

Lai popularizētu Liepājas Universitātes starptautiskās studiju programmas, veicinātu starptautisko atpazīstamību un piesaistītu ārvalstu studentus, Liepājas Universitātes Ārzemju sakaru daļas galvenais speciālists starptautiskās sadarbības jautājumos Patriks Morevs piedalīsies Šrilankas lielākajā izglītības un karjeras izstādē „EDEX Expo”.


Lasīt vairāk

Čehijas Republikas valdības stipendijas čehu valodas vasaras kursiem

 
Čehijas Republikas Izglītības, jaunatnes lietu un fiziskās audzināšanas ministrija piedāvā Latvijas studentiem un akadēmiskajam personālam stipendijas dalībai čehu valodas un kultūras vasaras kursos 2015. gada vasarā. Pieteikšanās līdz 2015. gada 13. martam.

 

Lasīt vairāk

Interesenti aicināti uz informatīvu semināru par ERASMUS+ prakses iespējām Grieķijā

 

Š.g. 10. decembrī plkst. 11.30 Liepājas Universitātē (Lielā iela 14), 430. telpā, profesionālo studiju programmu studenti aicināti apmeklēt kompānijas „Job Trust” prezentāciju par ERASMUS+ prakses iespējām Grieķijā.


Lasīt vairāk

LiepU apmaiņas studenti arī šonedēļ iepazīstinās ar savas valsts kultūru

 

Trešdien, 3. decembrī, plkst. 18.00 Liepājas Jauniešu mājā, Kungu ielā 24, ikvienam būs iespēja iepazīt Grieķijas un Slovākijas kultūru un tradīcijas. Par interesantām prezentācijām un gardumiem šoreiz rūpēsies divas students no Grieķijas un viena no Slovākijas.


Lasīt vairāk

Notiks informatīvs seminārs par studijām un pētniecību Vācijā

 
Pirmdien, 20. oktobrī, plkst. 15.30 - 17.00 Liepājas Universitātē (Lielā iela 14), 227. telpā, notiks informatīvs seminārs par studijām un pētniecību Vācijā, kā arī par DAAD (Vācijas Akadēmiskās apmaiņas dienests) stipendiju programmām.
Lasīt vairāk

Kalendārs

Nov
29

Senāta sēde

Senāta sēžu zāle

12:00

Dec
06

Robotikas sacensības

Liepājas Universitāte, [...]

10:00

Dec
06

Studiju padomes sēde

Senāta sēžu telpā

10:00