LiepU piedalīsies starptautiskā izglītības izstādē Gruzijā

 

Lai popularizētu Liepājas Universitātes (LiepU) starptautiskās studiju programmas un vasaras uzņemšanā piesaistītu vairāk studentu, no 27. līdz 28. februārim Ārzemju sakaru daļas vecākā referente dosies uz starptautisku izglītības izstādi Gruzijā.


Lasīt vairāk

Aicina pieteikties Ungārijas valdības stipendijām

 
Ungārijas Stipendiju padome aicina pieteikties Ungārijas valdības stipendijām, lai studētu vai veiktu pētniecības darbu Ungārijas augstākās izglītības institūcijās un piedalītos ungāru valodas vasaras kursos 2015. gada vasarā. Pieteikšanās termiņš: 2015. gada 24. marts.

 


Lasīt vairāk

Iespēja pieteikties Grieķijas Republikas valdības stipendijām

 
Grieķijas Republikas valdība piedāvā Latvijas studentiem, pētniekiem un mācībspēkiem divas stipendijas. Pieteikumu iesniegšanas termiņš - 2015. gada 13. aprīlis.

 

Lasīt vairāk

Notiks Erasmus+ informatīvie semināri “Atnāc! Uzzini! Dodies un izzini!”

 

Š.g. 10. un 11. februārī Liepājas Universitātes (LiepU) studenti aicināti uz Erasmus+ informatīvajiem semināriem par studiju un prakšu mobilitātēm “Atnāc! Uzzini! Dodies un izzini!”, kuros būs iespējams ne tikai visu uzzināt par Erasmus+ programmu, bet arī dzirdēt studentu iedvesmas pilnos stāstus par studijām vai praksi ārvalstīs.  

Lasīt vairāk

Pieejamas Lietuvas valdības stipendijas studijām, pētniecībai un vasaras kursiem

 
Lietuvas Republikas Izglītības apmaiņas atbalsta fonds piedāvā stipendijas studijām un pētniecībai Lietuvas augstskolās un dalībai lietuviešu valodas un kultūras vasaras kursos. Pieteikumu iesniegšanas termiņi – 2015. gada 1. marts (vasaras skolas) un 1. aprīlis (studijas un pētniecība).

 

Lasīt vairāk

Kalendārs

Nov
29

Senāta sēde

Senāta sēžu zāle

12:00

Dec
06

Robotikas sacensības

Liepājas Universitāte, [...]

10:00

Dec
06

Studiju padomes sēde

Senāta sēžu telpā

10:00