Divas stipendijas studijām Meksikā 2016. gadā

 

Līdz šī gada 7. septembrim Latvijas pilsoņiem iespējams pieteikties Meksikas Savienoto Valstu valdības piedāvātajām divām stipendijām studijām maģistrantūrā, doktorantūrā vai pētniecības darba veikšanai Meksikā 2016. gadā.


 

Lasīt vairāk

Izsludināta Japānas valdības stipendijām studijām Japānā

 
Japānas vēstniecība Latvijā izsludina pieteikšanos Japānas valdības stipendijām studijām Japānā. 
Lasīt vairāk

LiepU pārstāvis piedalās starptautiskā izglītības izstādē Uzbekistānā

 

Lai popularizētu Liepājas Universitātes (LiepU) starptautiskās studiju programmas un vasaras uzņemšanā piesaistītu vairāk studentu, šonedēļ, no 2. līdz 4. aprīlim, LiepU Dabas un inženierzinātņu fakultātes pasniedzējs Dr.sc.ing. Armands Grickus piedalīsies starptautiskā izglītības izstādē "Education and Career 2015" Taškentā.


Lasīt vairāk

Stipendijas zināšanu apmaiņas veicināšanai ar ASV

 
Līdz aprīlim studenti, absolventi, zinātnieki, kā arī nevalstiskās un izglītības organizācijas aicinātas pieteikties Baltijas-Amerikas Brīvības Fonda (BAFF) stipendijām un atbalsta programmām, kas veicina zināšanu apmaiņu starp Baltijas valstīm un ASV.

Lasīt vairāk

Arī turpmāk LiepU studentiem ir iespēja doties studēt uz D-Koreju

 

Liepājas Universitātes (LiepU) studentiem, pamatojoties uz noslēgto abpusējo universitāšu sadarbības līgumu, ir iespēja doties apmaiņas studijās un pavadīt vienu vai divus neaizmirstamus studiju semestrus neparastā un eksotiskā vidē Dienvidkorejā – Songsila Universitātē vai Kyungpook Nacionālajā Universitātē.

 

Lasīt vairāk

Kalendārs

Nov
29

Senāta sēde

Senāta sēžu zāle

12:00

Dec
06

Robotikas sacensības

Liepājas Universitāte, [...]

10:00

Dec
06

Studiju padomes sēde

Senāta sēžu telpā

10:00