Čehijas Republikas valdības stipendijas čehu valodas vasaras kursiem

 

Čehijas Republikas Izglītības, jaunatnes lietu un fiziskās audzināšanas ministrija piedāvā Latvijas studentiem un akadēmiskajam personālam stipendijas dalībai čehu valodas un kultūras vasaras kursos 2016. gada vasarā. Pieteikšanās līdz 2016. gada 14. martam.


Lasīt vairāk

Iespēja pieteikties finansējumam zināšanu apmaiņai ar ASV

 
Līdz 2016. gada 1. februārim nevalstiskās organizācijas un biedrības, kā arī jomu eksperti aicināti pieteikties Baltijas-Amerikas Brīvības Fonda (BAFF) stipendijai un atbalsta programmai Baltijas-Amerikas Dialogs, kas veicina zināšanu apmaiņu starp Baltijas valstīm un ASV.
Lasīt vairāk

Atgūst daļu līdzekļu par Uzbekistānas un Azerbaidžānas izglītības izstāžu apmeklēšanu

 

2015. gada 20. oktobrī Liepājas Universitāte (LiepU) noslēdza vienošanos Nr.L-ĀTA-15-3319 (projekta nosaukums: „Liepājas Universitātes izglītības izstāžu Uzbekistānā un Azerbaidžānā apmeklējums”; Nr. ĀTA/2.3.1.1.1/15/77/149) ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) programmas “Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds. Noslēgtā vienošanās ļauj LiepU atgūt 70% līdzekļu, kas tika izdoti apmeklējot starptautiskās izglītības izstādes Uzbekistānā un Azerbaidžānā.Lasīt vairāk

LiepU šonedēļ notiek vairākas Erasmus+ vieslektoru lekcijas

 
Šī nedēļa Liepājas Universitātē ir vieslekcijām bagāta, jo ar savām zināšanām dalīties Erasmus+ docētāju mobilitātes ietvaros ieradušies vieslektori no 4 valstīm.
Lasīt vairāk

Studenti aicināti uz Erasmus+ informatīvajiem semināriem

 

No š. g. 21. līdz 23. septembrim LiepU studenti tiek aicināti uz Erasmus+ informatīvajiem semināriem par studiju un prakšu mobilitātēm “MAINI DZĪVI, DOMĀ PLAŠĀK”, kurus piedāvā LiepU Ārzemju sakaru daļa. Semināros būs iespējams ne tikai uzzināt visu par Erasmus+ programmu, bet arī dzirdēt tikko atgriezušos studentu iedvesmas pilnos stāstus par studijām vai praksi ārvalstīs. 


 

Lasīt vairāk

Kalendārs

Nov
29

Senāta sēde

Senāta sēžu zāle

12:00

Dec
06

Robotikas sacensības

Liepājas Universitāte, [...]

10:00

Dec
06

Studiju padomes sēde

Senāta sēžu telpā

10:00