LiepU docētāji un darbinieki aicināti pieteikties Erasmus+ mobilitātei

 

Ārzemju sakaru daļa aicina LiepU docētājus un darbiniekus līdz 2016. gada 1. aprīlim pieteikties Erasmus+ programmas mobilitātei 2016./2017. studiju gadā kādā no partneraugstkolām. Pieteikumus jāiesniedz Ārzemju sakaru daļā, Lielajā ielā 14, 218. kabinetā.

 

Lasīt vairāk

Studenti aicināti uz Erasmus+ informatīvajiem semināriem

 
Semināros "Atnāc! Uzzini! Dodies un izzini!" būs iespējams ne tikai uzzināt visu par Erasmus+ programmu, bet arī dzirdēt tikko atgriezušos studentu iedvesmas pilnos stāstus par studijām vai praksi ārvalstīs

Lasīt vairāk

Pieejamas Lietuvas valsts stipendijas studijām, pētniecībai un vasaras kursiem

 

Lietuvas Republikas Izglītības apmaiņas atbalsta fonds piedāvā stipendijas studijām un pētniecībai Lietuvas augstskolās un dalībai lietuviešu valodas un kultūras vasaras kursos. Pieteikumu iesniegšanas termiņš – 2016. gada 1. aprīlis.


Lasīt vairāk

Ķīnas Tautas Republikas valdība piedāvā stipendijas

 

Ķīnas Tautas Republikas (ĶTR) valdība piedāvā Latvijas studentiem un akadēmiskajam personālam desmit stipendijas studijām un pētniecībai Ķīnā 2016./2017. akadēmiskajā gadā. Pieteikšanās termiņš – 2016. gada 14. marts.


Lasīt vairāk

Saņem Korejas valsts stipendiju un studē LiepU partneraugstskolā!

 

Liepājas Universitātes studentiem ir iespēja pieteikties Korejas Republikas stipendijai GKS (Global Korea scholarship) un jau pavasara semestrī studēt LiepU partneraugtskolā - Handong Global University.


Lasīt vairāk

Kalendārs

Nov
29

Senāta sēde

Senāta sēžu zāle

12:00

Dec
06

Robotikas sacensības

Liepājas Universitāte, [...]

10:00

Dec
06

Studiju padomes sēde

Senāta sēžu telpā

10:00