Oktobrī var pieteikties BAFF stipendijai praksei un pētniecībai ASV

 
Līdz 30. oktobrim studenti, nesenie augstskolu absolventi un pētnieki aicināti pieteikties Baltijas-Amerikas Brīvības Fonda (BAFF) stipendijām un atbalsta programmām, kas veicina zināšanu apmaiņu starp Baltijas valstīm un ASV.


Lasīt vairāk

Japānas valdības (Monbukagakusho) stipendijas 2017. gadā

 
Japānas vēstniecība informē, ka Latvijas studentiem un jauniešiem ir iespēja pieteikties Japānas valdības (Monbukagakusho) stipendijām 2017. gadā.
Lasīt vairāk

Interesenti aicināti iepazīt pasauli

 

ESN (Erasmus Student Network) Liepāja sadarbībā ar Liepājas Universitātes Ārzemju sakaru daļu piektdien, 11. martā, plkst. 18.00 Liepājas Jauniešu mājā, Kungu ielā 24, aicina interesentus iepazīt Vācijas, Turcijas, Dienvidkorejas, Nigērijas un Turkmenistānas kultūras. Lasīt vairāk

Studenti, augstskolu beidzēji un pētnieki aicināti pieteikties praksei un pētniecībai ASV

 
Līdz 2. aprīlim studenti, nesenie augstskolu absolventi un pētnieki aicināti pieteikties Baltijas-Amerikas Brīvības Fonda stipendijām un atbalsta programmām, kas veicina zināšanu apmaiņu starp Baltijas valstīm un ASV.
 
Lasīt vairāk

Pagarināta pieteikšanās Erasmus+ apmaiņas studijām un praksei

 
Studentiem, kuri ir izlēmuši izmantot Erasmus+ programmas sniegtās iespējas, ir jāaizpilda pieteikuma forma un tā jāiesniedz Ārzemju sakaru daļā, Lielajā ielā 14, 218. kabinetā, līdz 4. marta plkst. 12.00.
Lasīt vairāk

Kalendārs

Nov
29

Senāta sēde

Senāta sēžu zāle

12:00

Dec
06

Robotikas sacensības

Liepājas Universitāte, [...]

10:00

Dec
06

Studiju padomes sēde

Senāta sēžu telpā

10:00