Lūgums nobalsot par LiepU Padomnieku konventa priekšsēdētāju Ivaru Kalviņu

 
Ar 19. maiju ir atklāta balsošana par European Inventor Award 2015 finālistiem, kur kategorijā Life achievement lūgums nobalsot par Liepājas Universitātes Padomnieku konventa priekšsēdētāju Ivaru Kalviņu. Balsu skaits ir izšķirošais uzvarētāja noteikšanai. 
Lasīt vairāk

Liepājas Universitāte ir iesaistījusies Erasmus+ projektā

 
No 2014. līdz 2017. gadam Liepājas Universitāte ir iesaistījusies Erasmus+ projektā "Piedalīšanās aspekts kvalitātes pilnveidei pirmsskolas izglītībā".
Lasīt vairāk

Pēc nedēļas LZA uzņems 14. Baltijas intelektuālās sadarbības konferences viesus

 

Pēc nedēļas 20.-21. aprīlī Latvijas Zinātņu akadēmija uzņems 14. Baltijas intelektuālās sadarbības konferences viesus. Šī gada konference veltīta zinātņu akadēmiju lomai pētniecībā un inovāciju politikā, un tajā piedalās triju Baltijas valstu zinātņu akadēmiju prezidenti, kā arī Vācijas, Polijas, Norvēģijas, Somijas un Slovākijas zinātnes administratori un redzamākie zinātnieki.


Lasīt vairāk

Sākusies pieteikšanās konferencei par valodu apguves jautājumiem

 

Līdz 30. aprīlim interesenti aicināti pieteikties Liepājas Universitātes 12. starptautiskajai zinātniskajai konferencei „Valodu apguve: problēmas un perspektīva”, kas notiks š.g. 5. jūnijā Liepājas Universitātē (Lielā iela 14). Konferences mērķis ir pulcēt valodniekus un pedagogus ar saviem pētījumiem, kas skar dažādus valodu apguves jautājumus.


Lasīt vairāk

Kalendārs

Mar
08

Datorzinātņu olimpiāde

Liepājas Universitāte, [...]

12:00

Mar
10

27. starptautiskā zinātniskā konference...

Liepājas Universitāte, [...]

10:00

Mar
10

Jogas nodarbības

TIEŠSAISTĒ

17:00