Aicinājums maģistrantiem un doktorantiem piedalīties konkursā

 

Jau piekto gadu pēc kārtas RTU Doktorantūras skola organizē konkursu ResearchSlam, kurā ir aicināti piedalīties jebkuras Latvijas augstskolas un jebkuras nozares maģistranti un doktoranti. Pieteikšanās šī gada konkursam notiek no 8. februāra līdz 6. martam. Tā ir unikāla iespēja jaunajiem zinātniekiem pastāstīt plašākai sabiedrībai par savu pētījumu interesantā un saprotamā veidā, pilnveidot uzstāšanās un runas prasmes, kā arī iegūt vērtīgas balvas! Šogad par balvu – ResearchSlam kausu – sacentīsies arī dalībnieku pārstāvētās augstskolas.

 

Lasīt vairāk

Latvijas augstskolu studenti aicināti pieteikties Lēdijas Adas Lavleisas balvai un Čarlza Bebidža balvai

 

Lai atbalstītu spējīgākās un sekmīgākās studentes, kas veiksmīgi veic zinātnisku vai praktisku darbu datorikā, matemātikā vai to popularizēšanā sabiedrībā, Latvijas Universitātes (LU) Datorikas fakultāte izsludina “Lēdijas Adas Lavleisas balvu”. Savukārt, lai rosinātu studentu iesaistīšanos zinātniskajā darbā un tā popularizēšanā, LU Matemātikas un informātikas institūts un LU Datorikas fakultāte izsludina “Čarlza Bebidža balvu”. Pieteikties balvām iespējams līdz 2016. gada 12. februārim, aizpildot elektronisku pieteikuma anketu LU Datorikas fakultātes mājaslapā www.df.lu.lv.


Lasīt vairāk

Zinātniska konference “Grāmata un sabiedrība Latvijā līdz 1945.gadam”

 
24.11.-25.11.2016. Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, Mūkusalas ielā 3, Rīgā.
Lasīt vairāk

Aicina uz konferenci “Veselības aprūpes un sociālās labklājības kvalitāte – izglītība un prakse”

 

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža organizē starptautisko zinātnisko konferenci “Veselības aprūpes un sociālās labklājības kvalitāte – izglītība un prakse”, kas norisināsies no 2016. gada 12. maija līdz 13. maijam. Konferenci atbalsta – Latvijas Universitāte un Jūrmalas pilsētas dome.


Lasīt vairāk

Notiks VDK izpētes zinātniskā konference “Totalitārisma sabiedrības kontrole un represijas: dokumentu izpēte un tās metodoloģija”

 

VDK zinātniskās izpētes komisijas starptautiskā konference  norisināsies 2015. gada 15., 16. un 17. decembrī Liepājas daudzfunkcionālajā koncertzālē "Lielais Dzintars".  Konferenci 15. decembri ievadīs profesora, Dr. sc. pol., Ivara Ījaba publiskā lekcija "Satversmes ievadā iekļautais 'totalitārisms' un 'komunistiskais režīms': ideju vēsture un transformācija" Vites spīķerī, kurai sekos diskusija. Aicināti visi interesenti.


Lasīt vairāk

Kalendārs

Mar
08

Datorzinātņu olimpiāde

Liepājas Universitāte, [...]

12:00

Mar
10

27. starptautiskā zinātniskā konference...

Liepājas Universitāte, [...]

10:00

Mar
10

Jogas nodarbības

TIEŠSAISTĒ

17:00