Zinatniski petniecisko darbu konkurss "Reideri nak!"

 
Stratēģiskās pētniecības un vadības centrs izsludina zinātniski pētniecisko darbu konkursu studentiem ar mērķi veicināt reiderisma problēmu apzināšanu, analīzi un izpratni par reiderisma un reideru radītajām problēmām uzņēmuma un tā vadības/īpašnieku mērogā, kā arī Latvijas valsts ekonomiskās attīstības un starptautiskā tēla kontekstā.
Lasīt vairāk

Tiek izsludināta pieteikšanās BAFF stipendijai praksei un pētniecībai ASV

 
Līdz 2. aprīlim studenti, nesenie augstskolu absolventi un pētnieki aicināti pieteikties Baltijas-Amerikas Brīvības Fonda (BAFF) stipendijām un atbalsta programmām, kas veicina zināšanu apmaiņu starp Baltijas valstīm un ASV.
Lasīt vairāk

Studenti, augstskolu beidzēji un pētnieki aicināti pieteikties praksei un pētniecībai ASV

 
Līdz 2. aprīlim studenti, nesenie augstskolu absolventi un pētnieki aicināti pieteikties Baltijas-Amerikas Brīvības Fonda stipendijām un atbalsta programmām, kas veicina zināšanu apmaiņu starp Baltijas valstīm un ASV. 
Lasīt vairāk

Aicina pieteikties konferencei "Mūzikas pētījumi Latvijā"

 

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija aicina pieteikt dalību III starpdisciplinārajā zinātniskajā konferencē Mūzikas pētījumi Latvijā. Konference piedāvā lielisku viedokļu apmaiņas platformu ikvienam, kura pētījumi saskaras ar skaņas un mūzikas izzināšanu visdažādākajos uztveres rakursos. Konferencē tiek aicināti piedalīties dažādu humanitāro un sociālo zinātņu pārstāvjiarī studējošie maģistra un doktora studiju programmu līmenī.

 

Lasīt vairāk

Vēl iespēja pieteikt pretendentus apbalvojumam “Laiks Ziedonim”

 

Apbalvojums “Laiks Ziedonim” jau trešo gadu tiks pasniegts piecās nominācijās: zinātnē, novadpētniecībā, bērniem un jauniešiem, tautsaimniecībā un par dzīvi literatūrā.  Pretendenti var būt gan jaunieši, gan pētnieki un aktīvi zinātnieki, gan videi draudzīgi lauku ražotāji, gan literatūras skolotāji. Pieteikšanās līdz 2016. gada 26. februārim apbalvojuma mājas lapā www.laiksziedonim.lv. 

 

Lasīt vairāk

Kalendārs

Mar
08

Datorzinātņu olimpiāde

Liepājas Universitāte, [...]

12:00

Mar
10

27. starptautiskā zinātniskā konference...

Liepājas Universitāte, [...]

10:00

Mar
10

Jogas nodarbības

TIEŠSAISTĒ

17:00