Uzaicinājums piedalīties konferencē Čehijā

 

Laikā no 22. līdz 24. martam ir iespēja piedalīties konferencē par inovācijām zinātnē un izglītībā, kas notiek Čehijā.

Lasīt vairāk

Baltijas valstīm 99: pagātne, tagadne, nākotne

 

Latvijas Universitāte ir uzņēmusies nākamgad, 19.-21. jūnijā, rīkot 12. Baltijas studiju konferenci. Konferences tēma ir “Baltijas valstīm 99:  pagātne, tagadne, nākotne”.  Lasīt vairāk

Aicinājums jaunajiem zinātniekiem

 
Liepājas Universitāte uzsāk pēcdoktorantu pieteikumu priekšatlasi, kopā ar citām Latvijas augstskolām un zinātniskajām institūcijām īstenojot Eiropas Reģionālā attīstības fonda darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” specifiskā atbalsta mērķa “Palielināt Latvijas zinātnisko institūciju pētniecisko un inovatīvo kapacitāti un spēju piesaistīt ārējo finansējumu, ieguldot cilvēkresursos un infrastruktūrā” pasākumu “Pēcdoktorantūras pētniecības atbalsts”.
Lasīt vairāk

Tuvojas pieteikumu iesniegšanas termiņš Baltijas Universitātes Programmas (BUP) diviem konkursiem

 

Līdz 1. jūlijam ir iespēja pieteikt 2015. gadā aizstāvētas disertācijas dažādās zinātnes nozarēs, kuru ietvaros veiktais pētījums veicina ilgtspējīgu attīstību. Lai pieteiktos konkursam ir jāiesniedz disertācijas elektroniskā versija oriģinālvalodā, 5 lappušu kopsavilkums angļu valodā, 1 lappusē ietverts pamatojums kā pētījums veicina ilgtspēju, CV, zinātniskā vadītāja rekomendācija un citi dokumenti, kas prasīti konkursa nolikumā.


Lasīt vairāk

Biznesa rītā par motivējošu vadību

 

Kurzemes Biznesa inkubators š.g. 3. jūnijā ielūdz uz kārtējo Biznesa rītu par aktuālu tematu - motivējošu vadību. Biznesa rīts norisināsies LSEZ “Lauma Fabrics” SIA, Ziemeļu ielā 19,  ar ieeju no galvenās ofisa ēkas puses.


Lasīt vairāk

Kalendārs

Mar
08

Datorzinātņu olimpiāde

Liepājas Universitāte, [...]

12:00

Mar
10

27. starptautiskā zinātniskā konference...

Liepājas Universitāte, [...]

10:00

Mar
10

Jogas nodarbības

TIEŠSAISTĒ

17:00