Absolventu salidojums

 

Pulksten 14.00 pie Liepājas Universitātes notiks svinīga salidojuma ieskandināšana – būs iespēja uzklausīt bijušos rektorus, absolventus, dziedāt studentu himnu „Gaudeamus” un sajusties atkal kā toreiz, studiju laikā.

Pulksten 16.00 koncertzālē „Lielais Dzintars”
 Liepājas Universitātei ir gods aicināt savējos uz absolventu un studentu koncertu, kura norise ir profesores Ilzes Valces un bijušās studentes Maijas Kalniņas pārziņā.
Droši var teikt, ka būs iespēja dzirdēt gan sieviešu kori „Atbalss”, gan skatīt TDK „Banga” un VPDK „Bandzenieki” dejas soļus, gan atcerēties studentu teātri „Rikošets”, folkloras kopu „Baļķi”, dzirdēt universitātes absolventu Ēriku Hānbergu, Normundu Kalniņu un daudzus citus. Uz skatuves to visu kopā saaudīs Liepājas Universitātes absolventi Sandra Okuņeva un Juris Bartkevičs.

No pulksten 19.00 Lielā balle Liepājas Universitātē ar satikšanās prieku, atmiņām, studentu stāstiem, mūziku un pārsteigumiem. Kūku pusnaktī garantējam, bet „groziņš” jāņem līdzi pašam.

 

Piesakies šeit: ej.uz/liepusalidojums

 

Apskati, kas jau pieteikušies: http://ej.uz/LiepUPieteikumi


Absolventu atmiņu stāsti

Liepājas Universitātes absolventu atmiņu stāsti.
Lasīt vairāk

Absolventu salidojums ir aizvadīts

Liepājas Universitāte ir aizvadījusi savu absolventu salidojumu. Pēc trīspadsmit gadu pārtraukuma atkal kopā nāca visi, kuru studiju gadi laika gaitā ir bijuši saistīti ar šo Alma Mater.
Lasīt vairāk

Aicina tikties Absolventu salidojumā

Liepājas Universitāte mīļi aicina savus absolventus uz Absolventu salidojumu šā gada 26. augustā Liepājas Universitātē.
Lasīt vairāk

Atceries studiju gadus fotogrāfijās

Liepājas Universitāte ceļā uz salidojumu aicina iesaistīties ikvienu absolventu, bijušos un esošos  mācībspēkus un darbiniekus, iesūtot fotogrāfijas ar studiju laika dažādiem notikumiem. No tām izveidotā foto galerija būs skatāma absolventu salidojumā .


Lasīt vairāk

Atmiņu stāsti Liepājas Universitātes salidojumā

Arvien tuvāk nāk laiks, kad Liepājas Universitāte 26. augustā aicinās savējos pulcēties Absolventu salidojumā.


Lasīt vairāk
Atpakaļ